iceT

Je to normální,že po návštěvě zubaře

před osmi dny,kdy mě zubařka dala oblbovací injekci,aby mohla vrtat,mě ještě teď bolí čelist a občas mám problém otevřít pusu dokořán?
Hlavně tehdy,když se chci do něčeho pořádně zakousnout a pusa kokořán je tedy víc než vhodná,ale prostě to nejde,jako by tam byl nějaký blok nebo co.Ono se to sice rozhýbe,že pusa otevřít jde,ale po čase nicnedělání čelist(nepo pant nebo jak to nazvat)zase ztuhne.
Jakou „rehabilitaci“ doporučíte?Díky…
Doplňuji:
No konečně,pusa je odblokovaná,hezky křuplo v čelisti a je to,hurá…

Nejlepší odpověď
Braník

je to možné,zuby jsou neřádi,čelist dostala dost zabrat a časem se to vše spraví,
rehabilitaci,by ti měla stanovit sama zubařka

Další odpovědi
huxa

jednou jsem byl u zubaře skrz trhání zubů, také jsem pár dní měl zatuhlé svaly kolem pusy a ještě asi dva týdny ta čelist bolela, za normální bych to i docela považoval, přecejen se tam pichala injekce a vstřikoval oblbovák :)

Nerevarin

Po zubařeskejch injekcích se dějou různý věci. Já nemohl najít východ z polikliniky.

anonym

iceT, před pár lety mi tahala zubařka stoličku. Nakonec jsem skončila na zubní klinice v Ostravě-Porubě. Čelist mne bolela ještě 6 týdnů.
Návrat k normálu uspíší občasné masáže čelisti. Lehkými kroužkovitými pohyby čelist z vnějšku promasírovávej. Léčení to určitě napomáhá. Zubařce se mohlo podařit trefit nerv, a tak trvá delší dobu, než to odezní.
Doplňuji:
No prima, tak to Ti gratuluji. ☺

Andělé

iceT, před nějakou dobou jsem měla stejný problém,psala jsem tu o něm kdesi v diskuzi. Po injekci jsem měla přes měsíc a půl modřinu,dlouho jsem nemohla otevřít bolestí pusu,jíst ani mluvit (děti byly rádi,že jim nemůžu někdy vynadat:-)),celá čelist mě bolela,no hrůza. Také mi ostatní říkali,že mi nejspíš trefila nerv. Od té doby jsem se už třikrát přeobjednala s jiným zubem,stále se tam po té hrůze nemohu dokopat. Jsem objednaná na květen,tentokrát už dorazím…:))

Funna

jo..to znám…po i nekci proti bolesti, sem měla přesně stejný problém jako ty… „pant“ mě pak bolel snad 14 dní…takže vydrž, ono časem určitě přejde…