panxnotdead

Je to normální?(vlasy)

Je mi 15 a za den mi vypadne tak cca 8 vlasů.. je to normální?

Nejlepší odpověď
Damiana

Ta teorie se sto vlasy denně byla už zpochybněna. Mrkni do odkazu, je tam zajímavý článek o padání vlasů.
Btw – určitě ti jich nevypadne jen osm, o si nemysli.:-)
http://ona.id­nes.cz/ztrata-sta-vlasu-denne-neni-normalni-dv7-/zdravi.aspx?c=A081010­_143559_zdravi_bad

(Sakra, taková výzva pro zdejšího vlasofila a on nikde!)

Další odpovědi
Lorrien

Není. Každému normálnímu člověku vypadne více než sto vlasů denně. ;)

BANAN93

:*) jo to je normální, ale bacha aby jich nebylo 9

Klarushka.48

je to normánlní, každému za den vypadne takových 80..buď rád že jenom 8 :D

Kerynka

určitě nemusíš mýt strach vlasy padají každému :)