Lleni

Je to normální???? ;OOO( dva druhy vlasů??))

Zjistila sem že mám 2 druhy vlasů.. No teď sem si dva vytrhla hra se sestrou))
A koukám každej je úplně jinej .. A těch jiných mám více ne jen jeden))
Ten první je normální hnědý měkký tenký normální
Ten druhý je černý tvrdý ,,,
Nevíte jesi je to normální?? A proč?? Co to je teda??
Doplňuji:
Zžehličku sem nikdy nepoužila , ani nic podobného..
Nemyslím že bych byla muzant..
Spíš ty černý jsou divné.. Normální sou ty hnědy, ty černý sou až moc trvrdý;( až nenormálně)))

Nejlepší odpověď
badisko

jses mutant?…
Doplňuji:
ja to taky myslel jen z legrace …no vis vy zenske vetsinou chodite ke kadernikovi ..a ten je prece od toho aby vam poradil …a omlouvam se za toho mutanta …

Další odpovědi
Lucijej

Já bych právě řekla, že ten černý tvrdý je normální a ten měkký je zesláblý – má poničenou stukturu častým fénováním, žehlením, barvením, česáním, vyšisovaný od sluníčka pod.
V dnešní době velmi časté.

Funna

je to normální…světlejší vlasy jsou vždycky měkčí a nenší než ty tmavé…a že máš na hlavě několik druhů? no a co? je to úplně normální, nikdo nemá všechny vlasy stejné…jednotná barva vlasů je nenormální, takové jsou jen nabarvené…a vůbec nevypadají přirozeně…chtěla bys mít na hlavě (jak říkají v reklamě) barevnou “helmu”?

hanulka11

Jsi nenormálně normální- moc se pozoruješ

odpomass

Ano.
Jak už bylo psáno, moc se pozoruješ…

Katy81

Funna má pravdu, ja mám tiež vlasy asi troch rôznych odtieňov resp. farieb (a bohužiaľ už aj pár šedivých, asi dopadnem ako oco, v 40 budem úplne sivá 😁)