yukí

je to normální?já když se napiju pepsi tak hned usnu místo toho abych byla vzuru

Nejlepší odpověď
Drap

Nic si z toho nedělej. Já si taky před spaním dávám turka, jinak se mi špatně spí.

Další odpovědi
Lucijej

Na tom není nic zvláštního. Ale záleží na množství… jestli vypiješ jednu skleničku nebo půl litru. Třeba mě jedna sklenička vůbec neovlivní, ale po půl litru jedu jako robomyš :o)
Doplňuji:
Navíc na kofein si organismus zvykne, takže postupem času je poteba zvyšovat dávky, aby to mělo kýžený efekt.

Michal Kole

Normální to není, protože v Pepsi je kofein a ten tě má probrat a ne uspat. Možná máš na něj nějakou „alergii“, že to působí opačně.

anonym

Možná jedna rada.
Až budeš mít chuť položit novou otázku, zkus si loknout Pepsi.