bolak

Je to normální, fandit českýmu týmu v evropský lize, i když ho normálně nesnášíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Českému fotbalovému týmu nefandím, ale normálně ho snáším.

Další odpovědi
manon

Ano, jasně že je :) Pro každého normálního fanouška fotbalu. Národní hrdost vítězí nad malichernostmi.
PS: Co to je nesnášet tým?

cochee

Přísně logicky vzato to není od věci. Na základě úspěchů „nenáviděného“ týmu (a i ostatních českých týmů) v Evropské lize (ale i v Lize mistrů) se stanovuje Ligový koeficient UEFA, podle něho pak je přidělen Česku počet míst v Evropské lize. Pak se může stát, že díky zvýšení (anebo udržení) Koeficientu se dostane do Evropské ligy i „náviděný“ klub 😉

radce

Samozřejmě, bližší košile než kabát!
Taky radší budu fandit tý za…ný Spartě proti třeba Baníku jen proto že je z Prahy jako já…

manon

bolak: Sportovních fandů je tady ještě o něco méně než matematických :) Ale hráli ti Plzeňáci dobře, ne? :)

bolak

jó, to jó, já měl namysli ty cucáky z prahy :)

manon

:D