zvonisek

Je to normální a v pořádku?

Když mi učitel, ke kterému chodím pravidelne na doučování řekl, že nechápe, proč jsem DT nezvládla, jelikož slovní zásobu mám více než dobrou a většině z toho, co čte, nebo co mi pouští rozumim a testy mi jdou?

Odpovědi
ivzez

Z otázky není zřejmé, co má být normální a v pořádku.
Jestli to, že jste nezvládla didaktický test, přestože zjevně
máte angličtinu na poměrně slušné úrovni, nebo údiv pana
učitele nad tím, že jste to nezvládla,

Každá zkouška pro každého z nás přináší určitou míru stresu, každý se obává možného selhání. Někoho ten stres „vybičuje“ k většímu nasazení, jiného jakoby přibrzdí, nedovolí mu uplatnit (vydat ze sebe) vše, co umí.

Proto je podle mne důležité se nejen věnovat angličtině, ale zároveň
trénovat „práci se stresem“, naučit se zvládat stresové situace.

Drap

V pořádku to je,. neudělala jsi. Normální už méně.

Kelt

Nebreč nad rozlitým mlékem, Jednou to vyjde podruhé ne, příště to bude lepší. Hlavně si musíš věřit. Prostě někdy není ten nejlepší den, uskupení hvězd a podobně. Pracuj, uč se a výsledky se dostaví. Chybami se člověk učí.