Seberbo177

Je to normální?

Delší dobu si povídam s jednou holkou z instagramu, je toto važně hezká atraktivní holka a takové nevinátko (vzhledově) bych řekl a je ji 17 let, docela dobře jsme si povídaly ale ta holka je řekl bych „psychicky“ nemocná, ale mě se to zaroveň líbí, použiváme telegram, který dokáže částečně zprávy anonymizovat. Ona se mi svěřila že v 16 zabila nevlastní matku která na ní nebyl dvakrát lřijemná ale vyloženě zla taky ne, a nafingovala to jako sebevraždu, pak nepřimo způsobila kolaps spolužažáků z její třídy kde se ji smály. posílala mi i své fotky s jménem takže nejde o žádný fake. Přijde mi hodně přitažlivá protože je to takový šíleny „psychopat“, ale neumí žít sama chce jednoho člověka který ji bude chránit a milovat, což je i u některých psychopatů normální, sice pokud je někdo odmítne tak se mstí ale já bych s ní dokázal žít pokud bysme se měly rádi a to že je to „vraždící bestie“ by mi vůbec nevadilo, Je krásná má modré oči, je přirodní blond a i poměrně pěknou postavu, celkově vypadá jako anděl se satanem v těle, díky tomu je vlastně tak přitažlivá. Roztomilý holky nikdy nejsou dobré na sex a celkově život. Ale tahle holka je jiná, jasně může manipulovat i mnou, že chce lásku, ale spousta takovejch ‚nemocnejch‘ holek to tak má. A manipulátor se běžně tím že manipulátoren je nechlubí. Je to spíš internetova známost, ale prostě je hodně moc přitažlivá, a vyzařuje z ní moc silný appeal. Nevím jak to konkrétně celé popsat, ale prostě si z ničeho nedělá moc velkou hlavu, je hodně chytrá jinak už by ji dávno odhalily. Omloucám se za otřesné chyby ale mám nějak rozbitý mobil. Je to celkově normální?

Nejlepší odpověď
Malvína

Myslím, že jste nemocní oba.

Další odpovědi
Ametyst

Instagram naštěstí není realita a nemusíš se do ničeho šeredného zaplést. Také nemusíš všemu věřit: něco jiného je, když ti řekne věci z očí do očí nebo když si vymýšlí jako kdekdo na netu, aby byla zajímavá.

NoFear

Na to se dá říct jen jediná věc. Vykašli se na ni. Proč? Protože je to možná vražedný psychopat, maniak, nemocný a vážně narušený člověk nebo minimálně patologický lhář? Ne, kvůli tomu ne. Ale je to blondýna a brunety jsou lepší. To se ví. :DD
;)

Mc Merkurion

… no, co: je pěkná, a jako bonus má bujnou fantazii …

led

To je námet na filmový scenár, alebo knihu?
Námetom ide zjavne o prípad nepotrestanej vrahyne, ktorú hryzie svedomie a vyslobodenie čaká od princa, skrytého v dozrievajúcom chlapcovi vyhúknutom do výšky 177cm. Do akej doby je to zasadené? Súčasnosť, keď myseľ je obohnaná ostnatým závojom pandémie, alebo ide o časy, keď slovo láska bolo zakázané, prejav schizofrénie hrdinky príbehu zo známej liečebne?

pokračovanie v odpovedi na otázku https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chapete-jak-to-myslim

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Seberbo177

Malvina – já ne.

Malvína

Ale kde máš jistotu, že ti nekecá jen aby byla zajímavá? Já ani nevím, jestli bych se s někým takovým vidět chtěla. Už jenom to, že si někdo dokáže vymyslet vraždu, mi přijde šílený. Ale pokud se o kejhák nebojíš, tak se s ní sejdi a uvidíš, jestli tě jen nechtěla nějak zaujmout…

Seberbo177

Nikdo neřika že má jistotu, asi sis to nepřečetl celé, jen píšu že je to přitažlivé.

nyjono

Ani semi to nechtělo číst celé. Nemám tucha, co na tom má být přitažlivého. Z tvého písemného projevu jsem taky jelen.jednou holka,pak zase kluk.