Avatar uživatele
Bezejmeena

Je normální mít v 18 letech jen 12centimetrový penis? Dá se to nějak vyřešit?

Zdravím, je mi za chvíli 18 a můj penis měří jen 12 cm. Dá se to nějak vyřešit? Nějaké tabletky na hormony? Nebo co s tím? Díky všem za rady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2152 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Odpoveď byla označena jako užitečná

„Jen“? Jsou i tací s o hodně kratším a kvalitu intimního života jim to nijak neovlivňuje. Tohle znáš? „I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo.“
V jedné odborné knize jsem četl, že „něco s tím dělat“ by měli muži s délkou penisu pod 6 cm. Do ní máš daleko.


Připomnělo mi to jeden otřepanej (fór, ne penis):
„Přítelkyně mi říkala, že malý penis nevadí. Ale já bych stejně radši, kdyby neměla žádný…“

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Bezejmeena Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

… to je hodně špatný, myslím, že by sis ho měl radši uříznout a předstírat, že jsi holka.

Pokud si nepochopil pokus o vtip, tak věz, že to vtip byl, možná ne dobrej. Kašli na délku, tu neovlivníš, makej na své tělesné kondici, tím to dost zachráníš. Jsou tací, co ho mají třeba o půlku delší, zato ale mají takovej vyžranej pivas, že je jim stejně se dvou třetin k ničemu 🙂

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
fcoop

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Kdyby sis přečetl předchozí příspěvky, zjistil bys, že už to tam je…

před 2152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Už jsem se lekla, že ty máš přítelkyni… ona je to jen citace 😁.proč by měl kdo pročítat někde nějaký příspěvky?

před 2145 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

quentos a s tím velkým divadlem nemáš pravdu, to jsou jen kecy na uklidnění někoho s malým kašparem

před 2145 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek