Bezejmeena

Je normální mít v 18 letech jen 12centimetrový penis? Dá se to nějak vyřešit?

Zdravím, je mi za chvíli 18 a můj penis měří jen 12 cm. Dá se to nějak vyřešit? Nějaké tabletky na hormony? Nebo co s tím? Díky všem za rady.

Nejlepší odpověď
quentos

„Jen“? Jsou i tací s o hodně kratším a kvalitu intimního života jim to nijak neovlivňuje. Tohle znáš? „I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo.“
V jedné odborné knize jsem četl, že „něco s tím dělat“ by měli muži s délkou penisu pod 6 cm. Do ní máš daleko.

Připomnělo mi to jeden otřepanej (fór, ne penis):
„Přítelkyně mi říkala, že malý penis nevadí. Ale já bych stejně radši, kdyby neměla žádný…“

Další odpovědi
anonym

… to je hodně špatný, myslím, že by sis ho měl radši uříznout a předstírat, že jsi holka.

Pokud si nepochopil pokus o vtip, tak věz, že to vtip byl, možná ne dobrej. Kašli na délku, tu neovlivníš, makej na své tělesné kondici, tím to dost zachráníš. Jsou tací, co ho mají třeba o půlku delší, zato ale mají takovej vyžranej pivas, že je jim stejně se dvou třetin k ničemu 🙂

fcoop

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Kdyby sis přečetl předchozí příspěvky, zjistil bys, že už to tam je…

anonym

Už jsem se lekla, že ty máš přítelkyni… ona je to jen citace 😁.proč by měl kdo pročítat někde nějaký příspěvky?

anonym

quentos a s tím velkým divadlem nemáš pravdu, to jsou jen kecy na uklidnění někoho s malým kašparem