nosik1811

je to normáální?

Dobry den,chtěla bych se zeptat zda je možné mit menstruaci 2krat do měsíce od 4–9,2 jsem měla menstruaci a další 4–9,3 ale pak ještě 22–26,3 mate s tím někdo zkušeností? děkuji u doktora jsem byla ale neřekl mi na to nic.

Odpovědi
terry

Měla ses zeptat znovu.

Anuket

Stát se to při výkyvu může. Je to to stejné, jako moje kamarádka má menstruaci dva týdny a pak dva měsíce nic. Doktorka jí kromě úpravy cyklu antikoncepcí žádné jiné řešení nenabídla, jelikož je to v jejím věku (pozdní puberta) normální. Netuším, kolik je tobě, ale sem tam se to stane. Těch 12 dní ještě není vyloženě hrozné, ale je lepší se zeptat, zda by tvá doktorka pro tebe nenašla úpravu, či sladění cyklu. Je třeba se ptát na řešení, ne na to, zda je to normální. S tím tě většina doktorů odbyde.

Monie

Moje doktorka mi řekla, že se moje vyječníky střídají. Nemenstruují zaráz, ale každej se takhle střídá.