aliendrone

Je to nějaký bug nebo mi něco uníká?

Stává se mi, že NEMŮŽU dát odpovědi palec. Vyskočí mi hláška na obrázku a dost dobře nechápu proč. Jako bronzový mám na všechno limit 50 (rozhodněě jsem limit nevyčerpal!!), pokud jde o cíl, tak ten jako zlatý nemá omezení, tak sakra v čem je problém? Děkuji za objasnění.

OBRÁZEK JSEM UKRADL Z TREZORU ČNB!!

Nejlepší odpověď
Kepler

Nevím, jestli tomu dobře rozumím, ale jednomu uživateli nemůžeš dát víc, než 6 palců, to platí pro KAŽDÉHO uživatele.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… to se mi stává často, zdůvodnění uvedl Kepler …

aliendrone

Aha – uniklo mi, že tam je ještě tohle omezení (na body moc nekoukám, no)! Takže smolík, palce NEBUDOU! ;) :D :D Ale i tak dík za objasnění! :)

aliendrone

Muehehe, BUDOU! Vlastně stačí počkat přes půlnoc! ;) :D :D

aliendrone

Děkuji dobré duši za smazání předchozí nepovedené otázky! NE, nemyslím to ironicky, TENTOKRÁT to JE UPŘÍMNÉ PODĚKOVÁNÍ! :)