Je to nějaká diagnostikovatelná a léčitelná nemoc pokud má někdo příliš mnoho otázek?

Pokud to neexistuje, tak bych tomu mohl říkat minerzóza?

Léčba by byla zákazem PC či po přestřihnutí síťového kabelu?

Nejlepší odpověď
Lamalam

To není nemoc, to je normální trolování.

Další odpovědi
Kepler

Není to nemoc. Měl ses líp učit ve škole 🙂

da ny

Může to být „minerzóza“, závislost či honba za bodíkama.. „trolování“ 😉
O zvídavost nejde, na většinu otázek se najde odpověď na internetu a v literatuře.
Pak jde oi pohodlnost nebo neznalost ..... prostě je to zábava :).
„Léčbu“ jste odhalil sám ;)