Je to náhoda?

Dnes jsem chtěl manželce říct, co uvařit zítra na večeři. Chtěla mi to sdělit, ale než tak učinila, napsal jsem můj typ na papírek a když mi řekla jídlo a já ji ukázal papírek oba jsme se shodli. Je to náhoda nebo se už natolik známe, že víme co chceme ?!

P.S. Bude to brgul. 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

To je jasný důkaz toho, že manželka uplně přetvořila tvé myšlení k obrazu svému. Už odpovídaš jen to, co ona chce. A tak je to dobře.

Další odpovědi
Putra

:))) Podle meho to je to, ze uz vite, co chcete:) A to je hezky.

koloniál

U nás to funguje taky. Jdu třeba do města, něco koupím k večeři. Když manželka přijde z práce a já ji řeknu že jsem byl v městě tak mi řekne že jsem tam mohl koupit něco k večeři. Já jen odpovím „Mám koupeno“. letos budeme spolu 37 let.
 Mirek

anonym

no, jestli mate v lednici jen 3 burty a ve spizi 3 brambory, tak bych to uhodla taky ! :)

briketka10

:))