dust8

Je to na urologa, když moč uniká po kapkách i když si človek myslí, že už dočůral nebo je to běžná věc?

Za poslední roky se mi nikdy nepodařilo jednoduše dočůrat a jít. Jasně, když to tak udělám, tak to ještě chvíli dokapává a musím měnit počůrané trenky. Jediné dlouhodobé řešení jsem našel si ho chvíli oklepávat o pupek, než se uráčí přestat dělat problémy. Tož je TOTO možné?

Odpovědi
dubraro

Na doktora to bude. Otázka, jestli na urologa nebo na venerologa.