Marty Koller

Je to na mě vidět že jsem synem prostitutky?

Proč si někteří myslí že ano? Jak moc jsem podle vás vychovaný?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nevím, neviděl jsem tě. A usuzovat z tvých otázek je ošidné, protože můžou existovat i JINÁ vysvětlení. Třebas při porodu jsi spadl na hlavičku nebo příliš dlouho tě tahali kleštěmi, co já vím. ;) :D :D

Další odpovědi
elkon

Feťačky a alkoholičky porodí většinou postižené dítě. Tvé dotazy a reakce by tomu odpovídaly. Navíc se s tím stále chlubíš.

Drap

Mnohé by tomu napovídalo, ale skutečnost může být i zcela jiná.

hapiky

Co je to moc vychovaný? Snad dobře nebo špatně.
Nikdo nemůže za to, v jakém prostředí se narodí. Může jen za to, co říká a jak se chová. Mluvit nebo psát stále o sobě a o své rodině není zrovna moc zajímavé. Naopak, může to vypadat, že jsi omezený.

Kelt

Z otázek nevidíme, jaký ten člověk je. Tedy nevíme kolik má roků, jak je na tom fyzicky a jaké má zájmy. Něco mohou prozradit otázky, tedy jak říkají kriminalisté . Psychický popis pachatele.