je to možné se rozloučit?

právě jsem psala administrátorům at mě odhlásí,zasvěcení vědí proč,ale je tady spousta uživatelů,kteří mi přirostli k srdci a se kterými bych se ještě chtěla rozloučit,přejí vám všem hodně úspěchů nejen tady na odpovědích,ale i v soukromém životě,mějte se moc hezky pa bylo mi s vámi fajn,ale bohužel asi je čas se rozloučit pa pa všem váš burak
Doplňuji:
pořád ještě tady jsem,asi to vyřízení dýl trvá,Kropítko já nemám nový avatar,a jestli se což v tuto chvíli hodně pochybuji někdy vrátím budu se podepisovat zase Burak,ale ted musím řešit skutečnost že díky jednomu zdejšímu pánovi mi chodí dost meilů jednak obtěžující,jednak oplzlé a taky mi píše několik anonymů,tak není to lehká situace,ale vy ostatní se určitě nenechte odradit a pokračujete dál,Kropítko,lásku vám vyznávat nebudu,to nechám na nějakém muži který vás určitě někde miluje,ale i tak jsem vás měla ráda,trocha škorpení nikomu ještě neublížila,co ublížilo byly urážky jiného uživatele,no nic už vás tady nebudu rušit,pa

Odpovědi
hanulka11

to ten den smutně začíná .....
no vše hezké jednou končí …škoda
přeji hodně úspěchů v životě

kropitko

Tak asi zrovna nepatřím mezi ty, kteří by vám k srdci přirostli.
Jestli tu ještě jste, tak bych byla ráda, abyste uvedla důvod proč odcházíte, bohužel nepatřím mezi ty zasvěcené,,:-)
Přijde mi to divné, proč všichni odcházíte právě teď, vždyť už bylo hůř, hádky, neshody, provokace apod,,, tak proč teď???

Vždyť tu byl klid,,:-(

Nechcete si to ještě rozmyslet???
Nebo je to vše jen na oko a už máte nový avatar,,nebo jedete všichni na dovolenou a moji maličkost jste sebou nevzali?? 🙂
Doplňuji:
Děkuji za vaši odpověď.
Je škoda, že vás to odradilo.
Měla jste vydržet, mě se něco podobného přeci také dělo a ustála jsem to. E-maily chodili i mému muži, hádali jsme se doma kvůli tomu, působení na odpovědích jsem omezila, profil nezrušila,,do­tyčného, případně dotyčné, kteří mě terorizovali to po čase přestalo bavit,,Tak zvažte to ještě, přeci toho dotyčného nenecháte vyhrát !!!!

Radak

Ahoj Burak, je škoda že odcházíš. Trochu jsem tady něco četla o Tvých důvodech, podrobnosti neznám a jestli je to pravda, tak se Ti nedivím. Škoda, že se tady stará parta takhle rozpadá. Měj se krásně a třeba někdy někde nashledanou.

hanny 2

Tak se tedy mějte pěkně,jenom nechápu,co budete najednou všichni co odcházíte dělat s volným časem,který jste/a určitě ne málo/ trávili na tomto serveru.
Doplňuji:
Stejně vám to nedá a vrátíte se!

ten který je

Nevím co se stalo a žádné důvody mi nejsou známy.Pravdou tedy je že poslední dobou se tu objevují otázky ze kterých je patrné že nejsou miněny vážně.Původním smyslem těchto stránek bylo poradit co nejlépe dle svých možností.Je to asi způsobeno zvýšeným přílivem nováčků kde jsou mezi nimi i vtipálkové.To už je ale práce pro admina.Buraku škoda že odcházíte a možná větší škoda že nepopíšete důvod Vašeho odchodu.Přeji mnoho zdaru.

panenka

Ten uživatel nebo ta uživatelka vědí proč všichni odchází.Donedávna jsem to nevěděla ale ted už vím.Panovala tu zlost,závist aby náhodou někdo neměl více jak ten druhý.Vypadá to tu jak kdy tu nebyli dospělí ale nějací usmrkané dětičky (pardon za ty výrazy)Jestly se nám všichni vrátí záleží na nich a hlavně taky na admin.jak tento server dá do pořádku a zda pro nás něco udělá.

rynek878

Buraku,mně je to taky líto,že odcházíte,ale ještě Vám něco prozradím,já jsem odešel třikrát a zase se vrátil a začal znovu,hezký den.

Terryle

Hmm, tak tenhle exodus je ale síla. Mrzí mě to – sice jsem tu s váma nebyla tak dlouho, ale bylo mi s váma všema fajn. Moc fajn.
Tak doufám, že Vám aspoň odchod odsud přinese víc klidu (nervy si musíme šetřit, to je fakt).
Třeba se tu ještě uvidíme, až se situace zklidní. Díky za těch pár fajn měsíců a třeba zase někdy…

VampGirl

Burak, mrzí mě, že odcházíte. Sice na těchto stránkách nebývám zase tak často, protože nemám tolik času, ale na starou partu jsem si zvykla a měla jsem ji ráda.
Mějte se hezky, pevně věřím, že se vrátíte. 🙂

kamilj

VŠEM BYCH DAL RADU CO DISKUTUJÍ NA TAKOVÝCHTO SERVRECH.
Prosím vás založte si samostatnou e-mailovou schránku a dávete adresu této schránky.Svoji oficiální nikomu nedávejte,pak vás nemůže nic obtěžovat.No a na tu vytvořenou shránku kokněte je občas.Mějte se fajn.

anonym

Mrzí mě to moc,proberte si to ještě jednou,ju?Jinak a­hoj.

kropitko

Je vidět, že tu už netrávím tolik času jako dříve,,,vůbec nevím, kdo je ten terorista,,:-(

ten který je

No já už začínám tušit,ale nebudu to popisovat.