lucille

Je to možné??

ahoj chtela bych se zeptat jestli je možné aby se holce protrhla panenská blána už v šesti letech???…dekuji za odpoved…

Nejlepší odpověď
BEAES

Určitě je to možné.

Další odpovědi
Michal

Je to možné,možná by bylo zajímavé pátrat po příčině!

Marunka

ano je to možné.

iwetax

Při úraze je to možné. Moje kamarádka spadla z kladiny a pak na kalhotkách měla krev.

Lucimia

Ano je to možné.

pejsáček

Opravdu to možné je, kamarádka má roční dceru a blána ji byla vidět zevně (zjistila to při koupání) byla s tím u dětského dr. a ten ji ujistil, že to není v nepořádku, že se to může stát, tím pádem je to ještě více pravděpodobné, že se může protrhnout.

anonym

Proč by to nebylo možné?