mishel

je to možné?

když koupím auto za pořizovací hodnotu 32 000,–se vším vybavením můžu si nárokovat vybavení automobilu ještě 49000,– i když jsem ho koupila za tu cenu takto vybavené?
Doplňuji:
no to na mě zkouší člověk, který mi zničil auto k podnikání, pořídil mi nové o 25tis. levnější, ale s lepší výbavou, kterou si ohodnotil na 49tis. má na to právo chtít po mě tu výbavu?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nechápu smysl otázky. asi vám tam chybí nula. Ale je to obchodní tah prodejců.
U nás klimatizace v hodnotě 50.000,– zdarma. Přitom to samé auto koupím i s klimatizací u jiného obchodníka za stejnou cenu.

Další odpovědi
fortin

Zkuste to, naši podnikatelé obchodníci to zkoušejí. Snad brzy na Odpovědi.cz dorazí amnestovaní podvodníci a vytvoří téma jak na to legálně.cz. Potom se mě můžete zeptat jestli bych dal na dobročinné účely 50 haléřů.