flodur

Je to možné,

že u nás na balkoně je „ve stínu“ +12 stupňů? (kdepak ty loňské sněhy jsou)?

Nejlepší odpověď
annas

Jak je vidět, možné je vše. Příroda si s námí zahrává, nebo nám vrací to, jak jsme se k ní chovali? Jen aby nedošlo k záplavám…

Jediná výhoda – ušetříme za topení.

Další odpovědi
Jahoda

Taky se divím. U nás je +10°C. I když pršelo, je to paráda. Pro mě je tedy lepší déšť, než sníh :)))

anonym

Lidi,pamatuji,jak v únoru rozkvétal zlatý déšť. A letos se mi obleva vůbec nelíbí,proto že mnoho lidí je v kritickém stavu vzhledem k záplavám.

zhuzupets

Jojo, možné to je, jsou to šílené teplotní rozdíly, člověku je z toho až blbě…na druhou stranu spoustu lidí nadává když je v zimě velká zima a stejně tak nadávají když je v zimě teplo.

hanulka11

Možné to je , protože když sleduji jak se příroda probouzí…nemám z toho dobrý pocit.Sice je milé …vítat první kvítky ,ale je moc brzo. Ale zima ještě přijde i když ne s takovou razanci jako byla. A v nižších polohách už zřejmě sníh nevydrží.