mosoj

Je to modelka nebo hastroš ?

http://www.su­per.cz/253607-nohy-jako-hulcicky-tohle-je-dost-mozna-nejvychrtlejsi-ceska-modelka-je-kost-a-kuze.html

Pak musíme na vládní úrovni řešit výchovu mládeže !!!

Nejlepší odpověď
beer

Podle mne je to především nemocná holčina, která dělá modelku a vypadá jak hastroš.

Další odpovědi
martuti

proč hastroš? vyhrála světovou soutěž, říkají o ní, že je nová Kate Moss… měli bychom by být na ni pyšní, ne? a že je v 16 letech hubená? a co jako? ještě není dospělá, však ona se trochu zakulatí. ta růžová jí moc nesvědčí, pravda, ale jiné její fotky jsou hezké. mně se líbí.

ivzez

V obličeji mi Eva přijde hezčí než Kate.
Ale ostatním mi připomíná vězně, kteří
na konci války opouštěli koncentrační tábory.

Hastroš bych neřekla, ale je silně podvyživená.

mosoj

Viděla jsi někdy strašáka na poli ? Nemlicht to samé.

led

Je to obeť tvorcov módy. Ukážka, ako si podaktorí modni „umelci“ predstavujú našu mládež vo svojich výtvoroch. Pre peniaze všetko! aj deformácia zdravého tela.

mosoj

Omlouvám se za uzavření otázky, neuvědomil jsem si to.

led

mne to neprekáža :)
ale čo tí nedočkavci s odpoveďami :(