autacek

Je to jiná kategorie homosexuality, když se jeden z mužského páru převléká za ženu?

Nemám v těch (ab)normalitách tak úplně jasno.

Nejlepší odpověď
dubraro

Takové chování se nazývá transvestismus a je to jedna z poruch pohlavní identity. Může a nemusí souviset s homosexualitou, vyskytuje se většinou u heterosexuálů.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Transvesti­tismus

Další odpovědi
ivzez

Podle mne je to podobné jako třeba u poruch učení. I ty mohou
být kombinované. (Přestože legislativa říká něco jiného, jde stále
o odchylku, o něco, co není normální.
A neměli bychom ze sebe nechat dělat …)

led

S otázkami tohto typu vám dopočujem sa s dôverou obrátiť na poradňu na špecializovanej stránke www.004.cz , tu sú ochotní vám váš problém rozdiskutovať, poradiť bezplatne a bez rôznych nevhodných poznámok