Avatar uživatele
anonym

Je to jenom tady unikát, že se bazíruje na otazníku, nebo jsou stránky, kterým to je na ohnuté skobě?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 2972 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Myslíš jako že chceš napsat otázku a napíšeš to jako konstantování? Ovšem tím měníš význam věty a našinec neví, na co ses vlastně chtěl zaptat! Taky mě to míchá. Tady by měl jeden mít základní vyjadřovací schopnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Proč by to měl být unikát? Otázka končí otazníkem, to je dané. U některých vět jen vložením otaníku na konec věty otázku neuděláš. Je s podivem, že se zde ptají lidi, kteří jsou schopni napsat, že studují na VŠ a zajímá je něco, ale nedokáží se vyjádřit, nedokáží napsat otázku. Jak se na tu vysokou asi dostali?
Jinak co se týče otazníku, tak jeho absence na vyhledávání nemá vliv, ale jak již bylo řečeno, stránka se jmenuje Odpovědi a odpovědět lze na otázku.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
VeRe1983

¿A proč nenapsat rovnou dva? Pro jistotu. Jinak bych předpokládal, že otázka bude zakončena otazníkem :).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Nevím. Jiné weby podobného zaměření nenevštěvuji, proto netuším, zda se tam mohou pokládat otázky bez otazníku. Mě zdejší otazníky nevadí, tobě ano?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Lamalam, píši něco, že mi vadí?

před 2972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Nepíšeš, ale z tónu otázky jsem si dovolila usoudit, že ti to vadí.

před 2972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ne, nevadí, a nevadí to ani adminům, kteří dbají na jiných stránkách podobného zaměření o chod jejich stránek, ale protože ty žádné nenavštěvuješ, nemůžeš posoudit!

před 2972 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek