Je to jenom tady unikát, že se bazíruje na otazníku, nebo jsou stránky, kterým to je na ohnuté skobě?!

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslíš jako že chceš napsat otázku a napíšeš to jako konstantování? Ovšem tím měníš význam věty a našinec neví, na co ses vlastně chtěl zaptat! Taky mě to míchá. Tady by měl jeden mít základní vyjadřovací schopnosti.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Proč by to měl být unikát? Otázka končí otazníkem, to je dané. U některých vět jen vložením otaníku na konec věty otázku neuděláš. Je s podivem, že se zde ptají lidi, kteří jsou schopni napsat, že studují na VŠ a zajímá je něco, ale nedokáží se vyjádřit, nedokáží napsat otázku. Jak se na tu vysokou asi dostali?
Jinak co se týče otazníku, tak jeho absence na vyhledávání nemá vliv, ale jak již bylo řečeno, stránka se jmenuje Odpovědi a odpovědět lze na otázku.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

VeRe1983

¿A proč nenapsat rovnou dva? Pro jistotu. Jinak bych předpokládal, že otázka bude zakončena otazníkem :).

Lamalam

Nevím. Jiné weby podobného zaměření nenevštěvuji, proto netuším, zda se tam mohou pokládat otázky bez otazníku. Mě zdejší otazníky nevadí, tobě ano?

anonym

Lamalam, píši něco, že mi vadí?

Lamalam

Nepíšeš, ale z tónu otázky jsem si dovolila usoudit, že ti to vadí.

anonym

Ne, nevadí, a nevadí to ani adminům, kteří dbají na jiných stránkách podobného zaměření o chod jejich stránek, ale protože ty žádné nenavštěvuješ, nemůžeš posoudit!