Je to jen muj osobni pocit , ze podzim uz neni tak barevny , jak byval drive. ? Nebo i vas. ? -iv-

Nejlepší odpověď
WeeBear

To bude tím, že (aspoň u nás) pořád prší a listí nám tu začíná vyhnívat na chodnících do tmava a není to vůbec pěkné.. Z minulého podzimu mám nádherné vzpomínky a fotky, ale tenhle podzim se mi nelíbí..

Další odpovědi
Drap

Pškné vzpomínky si často zachováváme brevněji, než ve skutečnosti byly. A ono kdyby vysvitlo sluníčko, hned by bylo barevněji

hanulka11

U nás bylo letos dlouho zeleno, ale po prvních mrazících se vše krásně vybarvilo a je to ta krásná paleta barev- dívám se do lesa je to pěkné

Deli

Zrovna dneska jsem si říkala, že se podzim zas tak krásně vybarvuje… Asi subjektivní pocit odráží i vnitřní pocity, třeba za pár dnů to sluníčko zas vysvitne, -iv- …

greycell

antidepresiva vždy spolehlivě přilijí trochu více barev do každé roční doby

rosinka

Mně přilil trochu barev dobrý burčák 😉 ,ale ten už bohužel není.