Drap

Neviděl jsem jeho játra, nemohu posoudit.

Další odpovědi
elkon

Proč to čteš, když tomu pak nevěříš? Až to bude pravda dovíme se to oficiálně. Ale já nejsem sup, který číhá na kořist, nezajímá mě to.

Disraeli

Podle mě ne, já to tvrdil už dávno, ještě než byl poprvé před nedávnem převzat do nemocnice k delšímu pobytu.
Cirhóza a jiné jaterní problémy jsou u alkoholiků běžné. Na nic nenarážím, ale rovnou to říkám. Zemanův postoj k alkoholu je všeobecně znám, není to tajemstvím a on se tím nikdy netajil.
Podstatnější ale je, že má encefalopatii, což je jeden z možných a fakt blbých důsledků cirhózy. Játra nejsou nedůležitý orgán a když se to přehání s alkoholem, tak se játra ztvrdnou, toxikují a řekněme „odvaří“, cirhóza je na světě a z jater se pak komplikuje celý zdravotní stav člověka, poškozuje se krev a ta pak celý organismus, včetně mozku.

Viktorie II.

Proč se tady přetřásají takové zbytečnosti?👀

Tomáš1234

Mne spíš udivuje, že to ta jeho játra vydržela tak dlouho!

https://1gr.cz/fot­ky/bulvar/17/101/c­l6/LAR6e73b2_Un­titledcollage1­.jpg

JežíšKristus

Novinky objevili Ameriku?
To že je Zeman totálně vylitej musí být každýmu jasný, je to chodící reklama na alkoholismus, že má v háji játra je evidentní.

Pepa25

Zřejmě to není drb, Deník N má dobré informace – viz jejich předchozí zpráva o závažnějším stavu než byly oficiální informace, což se následně potvrdilo.

Emefej

Je to jen drb. Poslední oficiální vyjádření zní: „Zmíněná vyšetření nezjistila žádné onemocnění nebo jakékoliv jiné problémy, které by prezidenta republiky ohrožovaly na životě. Prezident republiky podle zjištění lékařů trpí dehydratací a mírným vyčerpáním.“

Zdroj: https://www.hrad­.cz/cs/pro-media/tiskove-zpravy/aktualni-tiskove-zpravy/zprava-o-zdravotnim-stavu-prezidenta-republiky-16095#from-list