Klukbeznapad

Je to jednorázová platba nebo platba i nadále?

Dobrý den, přemýšlím o laseru na léčbu jizev a tmavé pokožky po akné, protože ani značka Vichy mi nepomohla. U mé lékařky to stojí 1000–2000 Kč, přičemž zde není uvedeno, jestli se to platí při každé návštěvě, nebo je to jednorázové, díky moc. Co si o tom myslíte?

Odpovědi
nyjono

Myslím si, že by ti to mělaříct ta lékařka.
A že píšeš, ani značka Vichy mi nepomohla, Vichy není nic moc naběžnou péči natož na nějakou speciální. Je to havně reklama.
Ani nepíšeš okterou lékařku se jedná. Jestli praktickou nebo kožní nebo plastickou chirurgii.
Doporučuji se optat v některé ordinaci plastické chirurgie.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.