Emefej

Víš, že mě to ani nijak zvlášť nepřekvapilo?
Doplňuji:
Reklama a marketing není o ničem jiném než o oblbování. Podívej se sem: http://www.re­flex.cz/galeri­e/placena-zona-archiv-reflexe/43408/jak-se-lze-v-rusku?foto=0 jak pravdivě psaly ruské servery o jednání našeho parlamentu a nám přitom naše média lhala, že parlament sankce podpořil.

Další odpovědi
Pepa25

To mám jako věřit anonymnímu zdroji?

zjentek

NIC není horší než moje představa

setapouch

Použiju výrok (údajně) Winstona Churchila, který si trochu rozšířím: věřím jen těm průzkumům, které si sám zfalšuju, a nevěřím ničemu, co nebylo oficiálně popřeno.

anonym

Ano, je to horší.Mám hodně přátel jak z vojny, z různých zaměstnání, manželka je ze šesti sourozenců, takže rozvětvené příbuzenstvo v různých koustech republiky, zrovna tak jejich známí a další příbuzní a NIKDY nikdo neřekl, že by byl osloven agenturou na nějaký výzkum veřejného mínění.
A ze začátku devadesátých let jsem se sešel s nějakým pracovníkem, který dělal takovéto výzkumy a ten mi řekl, že než aby obíhal x lidí, tak si údaje vycucá z prstu.
Takže já na žádné výzkumy nevěřím, protože stejně bývají zfalšované.

anonym

Stejné,akorát naruby a zrcadlově.

Agneta

Citát : „Ano, ta kampaň pochází přímo od amerických mediálních poradců ministerstva zahraničí Spojených států amerických a od jejich detašovaných pracovišť na ambasádách, od lidí, kteří řídili rozvrat v Kyjevě na konci minulého roku. Jsou to stejní lidé, kteří dnes řídí prefabrikaci průzkumů veřejného mínění v České Republice, kteří financují tyto průzkumy a pomáhají logisticky zajišťovat hlavní eventy v ulicích.“

Já znám (osobně) lidi, kteří se na tom podílejí. Říkáme tomu americký vítr. Vytudovali např. ekonomii(„mar­keting“), a pracují pro americké firmy(které v Česku drancují) a ani nemají špatné svědomí, spíš jim to nedochází, ale v chudých zemích se asi spíš volí peníze, než svědomí, a vypadá to, že k nim bude patřit i Zemanova dcera:DDD
Stačí se jen zeptat ve svém okolí lidí, kteří v posledních 10 letech ukončili VŠ, kde teď pracují, a kdo je platí:DDD
Takže mně to vůbec nepřekvapuje. My jsme ale informovanější a vzdělanější, než průměrní Američané, a tak se ten protest vyskytuje mnohem častěji, – i u členů vlády(Zeman), na to v USA samozřejmě nejsou zvyklí.

V Rusku se taky snaží mít média pod palcem, jako to má Amerika. Zdá se mi, že kdyby si teď Rusko dovolilo udělat v propagandě jen malou chybičku, mohlo by na to pěkně doplatit.
Jak jinak by měly ty dnešní „války“, nebo konflikty vypadat…všichni už dávno investují do „myslících fabrik“ a internetu…:DDD

Doplňuji:
U mých textů se nemusí nikdo nudit…► pusťte si přitom můj doporučený hudební doprovod…:DDD► ♫♫ https://www.y­outube.com/wat­ch?v=DWO_eojWezg