Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Víš, že mě to ani nijak zvlášť nepřekvapilo?
Doplňuji:
Reklama a marketing není o ničem jiném než o oblbování. Podívej se sem: http://www.re­flex.cz/galeri­e/placena-zona-archiv-reflexe/43408/jak-se-lze-v-rusku?foto=0 jak pravdivě psaly ruské servery o jednání našeho parlamentu a nám přitom naše média lhala, že parlament sankce podpořil.

Upravil/a: Emefej

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

To mám jako věřit anonymnímu zdroji?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

NIC není horší než moje představa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Použiju výrok (údajně) Winstona Churchila, který si trochu rozšířím: věřím jen těm průzkumům, které si sám zfalšuju, a nevěřím ničemu, co nebylo oficiálně popřeno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, je to horší.Mám hodně přátel jak z vojny, z různých zaměstnání, manželka je ze šesti sourozenců, takže rozvětvené příbuzenstvo v různých koustech republiky, zrovna tak jejich známí a další příbuzní a NIKDY nikdo neřekl, že by byl osloven agenturou na nějaký výzkum veřejného mínění.
A ze začátku devadesátých let jsem se sešel s nějakým pracovníkem, který dělal takovéto výzkumy a ten mi řekl, že než aby obíhal x lidí, tak si údaje vycucá z prstu.
Takže já na žádné výzkumy nevěřím, protože stejně bývají zfalšované.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Stejné,akorát naruby a zrcadlově.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Citát : „Ano, ta kampaň pochází přímo od amerických mediálních poradců ministerstva zahraničí Spojených států amerických a od jejich detašovaných pracovišť na ambasádách, od lidí, kteří řídili rozvrat v Kyjevě na konci minulého roku. Jsou to stejní lidé, kteří dnes řídí prefabrikaci průzkumů veřejného mínění v České Republice, kteří financují tyto průzkumy a pomáhají logisticky zajišťovat hlavní eventy v ulicích.“

Já znám (osobně) lidi, kteří se na tom podílejí. Říkáme tomu americký vítr. Vytudovali např. ekonomii(„mar­keting“), a pracují pro americké firmy(které v Česku drancují) a ani nemají špatné svědomí, spíš jim to nedochází, ale v chudých zemích se asi spíš volí peníze, než svědomí, a vypadá to, že k nim bude patřit i Zemanova dcera:DDD
Stačí se jen zeptat ve svém okolí lidí, kteří v posledních 10 letech ukončili VŠ, kde teď pracují, a kdo je platí:DDD
Takže mně to vůbec nepřekvapuje. My jsme ale informovanější a vzdělanější, než průměrní Američané, a tak se ten protest vyskytuje mnohem častěji, – i u členů vlády(Zeman), na to v USA samozřejmě nejsou zvyklí.

V Rusku se taky snaží mít média pod palcem, jako to má Amerika. Zdá se mi, že kdyby si teď Rusko dovolilo udělat v propagandě jen malou chybičku, mohlo by na to pěkně doplatit.
Jak jinak by měly ty dnešní „války“, nebo konflikty vypadat…všichni už dávno investují do „myslících fabrik“ a internetu…:DDD

Doplňuji:
U mých textů se nemusí nikdo nudit…► pusťte si přitom můj doporučený hudební doprovod…:DDD► ♫♫ https://www.y­outube.com/wat­ch?v=DWO_eojWezg

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek