Je to fraška,není to fraška?

Že neuhodnete,co myslím,že ne?

Doplňuji:
Paní Annas – skoro trefa.Dal bych vám bod,až bych plakal,jenže to nejde.Vy už máte bodů dost,nevíte co s nimi,byl vám tedy zatrhnut tipec.Tady,zdá se, bylo uplatněno staré,známé,
české – „Když se kácí les,lítají tyhlety -jóó-
třísky“.

Nejlepší odpověď
annas

Zkusím.

Podle LN by mohlo jít o Havlovo Prozření a jeho POP frašku. Václav Havel, sotva opustil židličku filmového režiséra svého světového trháku Odcházení, vrhl se do další práce, tentokrát divadelní. V čele několika desítek hlučných komparsistů vtrhl na pražský magistrát. Hlavní roli ve svém standardním čísle „boj proti ODS“ svěřil jako vždy České televizi, role vedlejší osvědčeným přátelům publicistům a politologům. Jeho recyklované Přicházení stejně jako Odcházení však na Oscara opět nevypadá.

Zdroj: http://www.li­dovky.cz/hajek-prozreni-aneb-havlova-pop-fraska-dhl-/ln_nazory.as­p?c=A101202_172134_ln_na­zory_glu