jjj123456789

Je to drzost?

Je drzost, když mně, bronzovému uživateli, někdo napíše, že moje otázky jsou trapné a přitom je to člověk, který se registroval tento měsíc a z jeho jediné otázky vyplývá, žeb chce řídit pod vlivem extáze? Kdyby mi to napsal někdo, kdo je tu dél, tak neřeknu ani popel.
Doplňuji:
Co je zbytečného na otázce o Putinovi a Napooleonovi, co je špatného na otázce o Flandersovi? To s agnetou už asi nepochopíš, protože jsi se registroval nedávno, šlo o to, že mi vyčítali, že mi kamarádi bodují každou otázku a přitomAgnetě dělali to samé. Otázka o Marfuši byla trochu blbá, ano, to uznávám A proč máš privátní profil, nemůžu se pak podívat, jak podle registrovaného uživatele vypadají chytré otázky.

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Asi stejně velká jako bodování se z jiných profilů. To že jsi bronzový němění nic na tom že často pokládáš hloupé dotazy.

Další odpovědi
anonym

Je to nehorázná drzost, doporučil bych IP ban a trestní oznámení na Policii České republiky.

led

Mám pocit, že porušujete základný zákon človeka „Listinu ľudských práv a slobôd“ svojim upieraním práva človeka mať vlastný názor. To chcete zaviesť cenzúru?
„Čl. 1
Lidé jsou svobodní a rovní v důstojnosti i v právech. Základní práva a svobody jsou nezadatelné, nezcizitelné, nepromlčitelné a nezrušitelné.“

JájsemRaibek

Ano taky jsem na to koukal a je to drzost. Podle mého se neregistroval ve 3/2015, ale včera, kdy dával otázku a to co napsal je na ban.
Doplňuji:
Náhodou mě taky zajímá rozdíl výšky putina a bonaparte :)
Rozhodně lepší otázka než např.: najděte…, zajímá to babičku apod. :)
U technicky zdatného mosoje bych nečekal otázku na redukční ventil, ale holt si neví rady a potřebuje poradit. Je snad proto trapný? Někdy tě napadne něco a nevíš si rady a tak se zeptáš. Ano jsem dospělý, ale nevím vše a tak se chci poradit, zeptat atd.
Co se týče bodů, ježiš, za ty si nic nekoupíš, samozřejmě potěší a rád oplatím palec.
Mimochodem pokud to stihnu, tak na svou otázku ohodnotím odpověď každého, byť opačného názoru. Už jen proto, že se snažil. Někteří to neudělají ani u velmi dobré rady.

WenceslasRe

No a co, že jsi bronzový? Tvoje otázky jsou vážně celkem trapné.
Doplňuji:
Např. Je Putin vyšší než byl Napoleon? Úplně zbytečný otázka.
Jak může mít agneta víc bodů než já, když začla až 4 měsíce po mně a radí blbosti?
Je Ned Flandres radikální křesťan?
Všimli jse si, že Marfuša z Mrazíka je podobná Putinovi?
Takové otázky nemá dospělý člověk.

tony2412

nechápu proč se hádáte,ať se každý zeptá na co potřebuje,pro někoho je některá otázka zajímavá a někdo bude zase tvrdit,že je nezajímavá,každý ať reaguje jen na to co ho zajímá,je to tak jednoduché…

sesednizkola

Ježiš ty jsi šašek :D Nikde jsem nenapsal, že chci řídit pod vlivem extáze.

anonym

http://uloz.to/xRWGX4eW­/karate-kid-2010-akcni-dvdrip-cz-dabing-super-kvalita-avi

jjj123456789

WenceslasRe: Ano, některé jsou trochu trapné, ale člověk který přišel tento měsíc a jeho otázky jsou ještě horší, nemá co kritizovat.