Avatar uživatele
jjj123456789

Je to drzost?

Je drzost, když mně, bronzovému uživateli, někdo napíše, že moje otázky jsou trapné a přitom je to člověk, který se registroval tento měsíc a z jeho jediné otázky vyplývá, žeb chce řídit pod vlivem extáze? Kdyby mi to napsal někdo, kdo je tu dél, tak neřeknu ani popel.
Doplňuji:
Co je zbytečného na otázce o Putinovi a Napooleonovi, co je špatného na otázce o Flandersovi? To s agnetou už asi nepochopíš, protože jsi se registroval nedávno, šlo o to, že mi vyčítali, že mi kamarádi bodují každou otázku a přitomAgnetě dělali to samé. Otázka o Marfuši byla trochu blbá, ano, to uznávám A proč máš privátní profil, nemůžu se pak podívat, jak podle registrovaného uživatele vypadají chytré otázky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? JájsemRaibek před 3321 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Asi stejně velká jako bodování se z jiných profilů. To že jsi bronzový němění nic na tom že často pokládáš hloupé dotazy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Je to nehorázná drzost, doporučil bych IP ban a trestní oznámení na Policii České republiky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Mám pocit, že porušujete základný zákon človeka „Listinu ľudských práv a slobôd“ svojim upieraním práva človeka mať vlastný názor. To chcete zaviesť cenzúru?
„Čl. 1
Lidé jsou svobodní a rovní v důstojnosti i v právech. Základní práva a svobody jsou nezadatelné, nezcizitelné, nepromlčitelné a nezrušitelné.“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

Ano taky jsem na to koukal a je to drzost. Podle mého se neregistroval ve 3/2015, ale včera, kdy dával otázku a to co napsal je na ban.
Doplňuji:
Náhodou mě taky zajímá rozdíl výšky putina a bonaparte :)
Rozhodně lepší otázka než např.: najděte…, zajímá to babičku apod. :)
U technicky zdatného mosoje bych nečekal otázku na redukční ventil, ale holt si neví rady a potřebuje poradit. Je snad proto trapný? Někdy tě napadne něco a nevíš si rady a tak se zeptáš. Ano jsem dospělý, ale nevím vše a tak se chci poradit, zeptat atd.
Co se týče bodů, ježiš, za ty si nic nekoupíš, samozřejmě potěší a rád oplatím palec.
Mimochodem pokud to stihnu, tak na svou otázku ohodnotím odpověď každého, byť opačného názoru. Už jen proto, že se snažil. Někteří to neudělají ani u velmi dobré rady.

Upravil/a: JájsemRaibek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WenceslasRe

No a co, že jsi bronzový? Tvoje otázky jsou vážně celkem trapné.
Doplňuji:
Např. Je Putin vyšší než byl Napoleon? Úplně zbytečný otázka.
Jak může mít agneta víc bodů než já, když začla až 4 měsíce po mně a radí blbosti?
Je Ned Flandres radikální křesťan?
Všimli jse si, že Marfuša z Mrazíka je podobná Putinovi?
Takové otázky nemá dospělý člověk.

Upravil/a: WenceslasRe

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tony2412

nechápu proč se hádáte,ať se každý zeptá na co potřebuje,pro někoho je některá otázka zajímavá a někdo bude zase tvrdit,že je nezajímavá,každý ať reaguje jen na to co ho zajímá,je to tak jednoduché…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Ježiš ty jsi šašek :D Nikde jsem nenapsal, že chci řídit pod vlivem extáze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

http://uloz.to/xRWGX4eW­/karate-kid-2010-akcni-dvdrip-cz-dabing-super-kvalita-avi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jjj123456789

WenceslasRe: Ano, některé jsou trochu trapné, ale člověk který přišel tento měsíc a jeho otázky jsou ještě horší, nemá co kritizovat.

před 3321 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek