vevinka007

Je to dobrý nápad? Vím, že je finančně náročný

Dobrý večer všem.. Chci se zeptat jestli toto je dobrý nápad, jelikož chci být zpěvačka!
1)Pronájmout kameru a mikrofon =>Protože nic z toho nemám a aby to bylo luxusní ;)
2)Nahrát videoklipy a songy :)

  1. Pak ty videoklipy a songy dát do nahravacího studia, aby to poupravovali a pozměnily =)

4)Založit fanclub
5)Udělat koncert (Pronájem sálu pro 80–100lidí) samozřejmě bych nejdřív sehnala lidi, kteří by tam šli :)
Je to dobrý nápad? Děkuji! Řekněte jen ANO/NE! Nic víc!!! ⇒ POPŘ: HLASUJTE;))

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
zzzzz

Ne není

Raději se přihlas do nějaké soutěže, pokud máš talent, tak máš šanci. Na tom tvém plánu, by ses mohla finančně odrovnat.

Další odpovědi
venkovan

Ne není

A víš proč to není dobrý nápad?
Protože chceš slyšet jenom ne či ano. A nic víc.
Nicméně sny k životu patří – ale svoje aktivity by měl zaměřit k reálným snům.
Ale přepokládám, že když chceš být zpěvačkou, tak chodíš do peveckých kroužků, takže tam by měla nějaká záznamová technika být. Tak se domluv s vedoucím kroužku.
Pokud nechodíš a myslíš si, že dobře zpíváš, či to jen říká okolí – obávám se, že to kritické prostředí není vyvážené.
Mimochodem – proč si chceš pronajímat techniku, když potom si to necháš zpracovat ve studiu? Nebylo by lepší si vše natočit přímo tam, pod dohledem odborníků. To nahrávání jedné písně aby byla dokonalá bude trvat i několik dní, ale bude na nějaké úrovni. Když si to natošíš sama, neuvidíš, neuslyšíš chyby a ke zpracování dáš materiál, který se prakticky zpracovat nedá.
Nebudu ti tvůj nápad moc vyvracet – lepší bude – bojuj za jeho splnění. Naštěstí děvčata z mého okolí chtějí jednou zpívat jen doma svým dětem před spaním a nebo když si spolu budou hrát. Tak takové starosti nemají.

Kajra

Ne není