agentpv

Je toto dobře: „Who is in the kitchen? There is Peter cutting meat in the kitchen almost an hour.“?

Jde mi o vazbu There Is + slovosled se vším (Podmět, přísudek, předmět, přísl, určení místa a času)
Petr krájí maso v kuchyni skoro hodinu.

Nejlepší odpověď
Tw!st

K té odpovědi bych přidal za kitchen for, tudíž:
There is Peter cutting meat in the kitchen for almost an hour.
V závislosti na kontext bych ale odpověď formuloval ještě jinak. Za předpokladu, že je to situace, kdy někdo například dělá hluk v kuchyni a v obýváku se jedna osoba zeptá druhé „Who is in the kitchen“ pak by byla vhodná odpověď v závisloti na kontext například: „Oh, its Peter, he is cutting the meat for almost an hour already.
Citoslovce "Oh“ nemusíte používat, ale do hovorové angličtiny je to vhodné. Výměna „There is“ za „Its“ je vhodnější z pohledu rodilého mluvčího angličtiny- „There is“ je taktéž dobře ale působí to na mě jako by tu větu takto formuloval začátečník v angličtině.
Slovo „already“ na konci můžete taktéž vynechat, ale přidává větě takový ten důraz na to, že Peter vážně už v té kuchyni strávil hodinu (že mu to dlouho trvá).