Marty Koller

Je dobrá pracovní kombinace, když je otec dětí profesionální voják a matka dětí je striptérka u tyče v baru?

Jde to dohromady?

Odpovědi
Prostě já...

Nemyslím si, že by matky měly pracovat jako striptérky.

Dochy

Moc to řešíš. Každý jsme jiný, každý máme nějakou svou životní dráhu, soudit druhého bez znalosti celého jeho života objektivně nelze, ale tady víceméně nic jiného než soudy neuvidíš. Pokud to v rodině klape, není co řešit. Je spousta párů inženýr-inženýrka, které mají vztahy na hladině „za pět minut vražda“…

Justin1

Moc se mi nelíbí, aby děti zůstávaly na noc doma samy.

Co řeknou ve škole, až se jich někdo zeptá na práci maminky?

Je tu i otázka, jestli to ta maminka dělá jako regulérní zaměstnání, na které se bere ohled při výpočtu důchodu. Navíc se tohle zaměstnání nedá dělat až do důchodového věku, takže maminka bude muset časem ve vyšším věku shánět nové zaměstnání a bude potřebovat v životopisu a v pohovoru uvádět, co dělala předtím. Nezávidím jí to.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.