Je to dobrá práce?

mamka je na mateřské dovolené a hledá práci na doma, našla jsem tohle http://www.fajn-prace.cz/?p=de­tail&id=81982 zdá se to jako dobrá práce, ale ještě než to ukážu mamce chtěla bych se vás zeptat co si o tom myslíte vy, jaké jsou výhody a nevýhody? šli byste do toho i vy?

Nejlepší odpověď
marci1

Není to dobrá práce, je to podvodník David Vencl. Vůbec na tuto nabídku nereflektujte ! ☹
https://www.go­ogle.cz/search?q=da­vid+velcl&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox&channel=fflb&gfe­_rd=cr&ei=H8O­IU7KkOsik8weYl4G4DQ
Doplňuji:
Opravuji : David Velcl. David a Tomáš Velcl mají stejnou adresu.

Další odpovědi
NikkiHeat

Tento druh práce většinou jen dobře zní a tam to končí. Těch skrytých háčků tam bude požehnaně. Nicméně nevyzkoušíš nevíš.

pusinka50

Takováto práce sice pojednává o plnění obálek, buď propagačním materiálem firmy nebo se zasílají nabídkové pouze několika stránkové katalogy s nabízenými podobnými domácími pracemi. Ten háček je v tom, že obálky by si mamka musela posílat sama za své peníze (na známky). Většinou i na adresy, které by si musela sama dohledávat. A také nějak dokládat, že obálky skutečně poslala.
Takovéto nabídky domácích prací jsou neseriozní a nedá se na nich vydělat, spíš jen prodělat.
Kdyby existovaly seriozní nabídky domácích prací, tak by většina lidí nechodila do zaměstnání, ale pracovala by doma.

anonym

Proboha…

  1. zamysli se
  2. najdi si na netu info o dané firmě
  3. zamysli se

___
Prosím tě, proč si myslíš, že by někdo platil poštovné (s materiály) a někoho,kdo by plnil obálky a poštovné (na obálky), když se dneska takováto komunikace řeší mailem – tedy zadarmo??? A to se jí ještě říká spam…!

Adula.57

Pokud je na mateřské, tak mi to přijde velice vhodné a užitečné, tedy pokud to sama nebude muset roznášet? Myslím že i plat je dobrý, ale nikde nejsou napsané další informace. Je to každý den? Jestli ano, a ona to neroznáší, kdy pro to jezdí, protože asi není pořád doma, atd…
Doplňuji:
Je pravda s tím si to zkusit. Dříve jsem kompletovala letáky a roznášela je. Peníze se dávají za každý kus, někdy i okrádají. Ze začátku je to zdlouhavá práce, ale později mi to přišlo dobré a myslím že se to pro tvojí mamku hodí.

ivzez

Hanko, dobře děláš, že se napřed ptáš.
Mamince to vůbec neukazuj!

Není to dobrá práce.

(1)
Žádný korektní zaměstnavatel
nemá email založený na freemailu
(@email.cz je jedna s adres, které poskytuje Seznam.cz)

(2)
Plnění obálek doma
Kdo by platil takové peníze zaplnění obálek,
když mu to rychleji a levněji udělá stroj?

(3)
Většina nabídek „práce z domova“ je nabídkou
podnikání vlastním jménem a na vlastní náklady.

Nenazvala bych to přímo podvodem, protože pokud si zájemce pročte
obchodní podmínky zadavatele, ví, oč se jedná a může se rozhodnout.

(4)
Plnění obálek podruhé
Většinou jde o nějaký leták, který se má namnožit
a rozesílat lidem, kteří také hledají „práci z domova“.

Ten, kdo se do toho zapojí, pomáhá těm, kdo vydělávají
na neutěšené finanční situaci některých lidí.

A na závěr přidám odkaz – podívej se, kde všude
figuruje e-mail zadavatele inzerátu (mj. v erotice):

http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=%22vy­delek-doma@email.cz%22&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Doplňuji:

Co maminka umí a co dělala před mateřskou dovolenou?

Jestli umí nějaký jazyk, mohla by např. překládat.
(Zaslechla jsem, že agentura Skřivánek právě
hledá další překladatele – neověřovala jsem to).

Nebo jestli umí účetnictví, mohla by je také vést
z domova. Daňové poradenství, …

Nebo se může zapojit do MLM – já sice tento systém
neuznávám, ale někomu může vyhovovat.
Dost studentek a maminek si přivydělává např. s Avonem.
Ale pozor, je to opět podnikání.

Existují i manuální práce z domova.
Ale těch je málo a firmy je zadávají
známým osvědčeným pracovníkům.
Tyto práce se nikde neinzerují.