Je to dobrá investice, když na svém pozemku budu mít veřejný hřbitov se smuteční síni?

Fííííha, Pumíku. To je nápad! V Pelhřimově není krematorium! Letím na stavební úřad!

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud budeš hřbitov i provozovat (a nejlépe k němu provozovat i pohřební službu, kamenictví, truhlárnu a květinářství; případně les, pilu, parafinku, svíčkárnu…) – pak určitě ano…
V případě, že bys pozemek jen pronajímal, je to otázka výše nájmu.
😉

Další odpovědi
lexx

pohřebnictví byl lukrativní byznys již za časů Ala Capone…

zjentek

podle toho, čím se živíš teď ..nemělo by to bejt nic, co nějak prospívá životu a nebo upevňuje zdraví

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fv4R_xhRbbA

led

Ej, ty jeden fiškus! A spálňa rovno na cintoríne. Krásne myslíš na budúcnosť… to už aj do hrobu nechceš urobiť tých pár krokov?
Ale mám maličkú otázočku, môže byť na súkromnom pozemku verejný cintorín? Nie je to náhodou súkromný cintorín pre verejnosť? Na tomto už mnohí zbohatli, ale pre istotu si pozri platné zákony.

anonym

investice by to mohla být dobrá, pokud klient zaplatí. klientem rozumím objednavatele 🙂
tahle otázka mě přiměla k přečtení zákona o pohřebnictví

anonym

Já jsem měla za to, že smuteční síň a spalovna jsou pospolu, ale…však běžte huž na vás čekajou!

anonym

A to tam jako pohřbívají do země?Ale tam to musí být samý kopáč hrobů a upír…

gecco

Pumíku, nepleť si Česko a Rumunsko…
😉

anonym

http://knihy.ab­z.cz/prodej/po­jednani-o-upirech