Avatar uživatele
anonym

Je to chyba u mně?

nebo Toruková fotka mizí,před dvěma dny byla normální a ted mám místo jeho fotky jen jakousi šmouhu,je to mým pc?
Doplňuji:
PostApMane vidím,ale taky jen takový neurčity obraz, Toruku,ty mi naháníš hrůzu,už jsem myslela,že se mi zase zhoršil zrak:D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, PostApMan před 4999 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Neni to jen Buráku u tebe já to mám taky tak

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

Ne není, Toruk si pouze změnil Avatara na Facebooku, kde to ve větším rozměru může vypadat jinak, než takhle smrsknuté tady na odpovědích. Ale chyba není u Vás :)

Vídíte toto ? ->
http://external­.ak.fbcdn.net/sa­fe_image.php?d=f7769­7db14470f210e9c711f70414­53f&url=http%3A%2F­%2Fprofile.ak­.fbcdn.net%2Fhpro­file-ak-snc4%2Fhs341.snc4%2F4137­9_100000719955790_2490_q­.jpg&logo&v=5

Pokud ano, vše je v pořádku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dagry

Buráku není, já to mám zrovna tak. Právě jsem před chvílí zapla comp a dívám se, že jeho fotka je ještě hnusnější než byla včera. Tak jsem se marně pokoušela rozšifrovat co tam jako vlastně vidím. Jestli je to potetovaná hlava ze zadu nebo co to vlastně je.Hlavně jak nám tady nedávno sděloval, že se těšil na Facebook, aby si tu mohl dát svoji fotku a zatím takový jakýsi patvar.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Milka ♥

Mám to taky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlastina

Mám to také.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Nevzpomínám si, že bych někdy napsal, že se těším na FB.

Mám rád to co je živé… jako ten portrét

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Třeba se Toruk mění podle nálady. Nebo podle počasí :D?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
skorcovaz

On měl i normální fotku? Já tam mám jen nějakou siluetu hlavy..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek