Je to chyba u mně?

nebo Toruková fotka mizí,před dvěma dny byla normální a ted mám místo jeho fotky jen jakousi šmouhu,je to mým pc?
Doplňuji:
PostApMane vidím,ale taky jen takový neurčity obraz, Toruku,ty mi naháníš hrůzu,už jsem myslela,že se mi zase zhoršil zrak:D

Nejlepší odpověď
panenka

Neni to jen Buráku u tebe já to mám taky tak

Další odpovědi
PostApMan

Ne není, Toruk si pouze změnil Avatara na Facebooku, kde to ve větším rozměru může vypadat jinak, než takhle smrsknuté tady na odpovědích. Ale chyba není u Vás :)

Vídíte toto ? ->
http://external­.ak.fbcdn.net/sa­fe_image.php?d=f7769­7db14470f210e9c711f70414­53f&url=http%3A%2F­%2Fprofile.ak­.fbcdn.net%2Fhpro­file-ak-snc4%2Fhs341.snc4%2F4137­9_100000719955790_2490_q­.jpg&logo&v=5

Pokud ano, vše je v pořádku.

dagry

Buráku není, já to mám zrovna tak. Právě jsem před chvílí zapla comp a dívám se, že jeho fotka je ještě hnusnější než byla včera. Tak jsem se marně pokoušela rozšifrovat co tam jako vlastně vidím. Jestli je to potetovaná hlava ze zadu nebo co to vlastně je.Hlavně jak nám tady nedávno sděloval, že se těšil na Facebook, aby si tu mohl dát svoji fotku a zatím takový jakýsi patvar.

Milka ♥

Mám to taky.

vlastina

Mám to také.

Toruk

Nevzpomínám si, že bych někdy napsal, že se těším na FB.

Mám rád to co je živé… jako ten portrét

ReHu

Třeba se Toruk mění podle nálady. Nebo podle počasí :D?

skorcovaz

On měl i normální fotku? Já tam mám jen nějakou siluetu hlavy..