Je to chronické, nebo jen náhoda?

Jak běžné je u relativně zdravé populace zahýbání s hladinou cukru? (Naprosto průměrný člověk, průměrné zdraví, relativně sportovní život, žádná atypická zdravotní minulost.) Očekávám, že se v mém případě nejedná o nemoc, ale nemám absolutně žádná data ke srovnání. Každý test na hladinu cukru byl u mne vždy vpořádku, ale samozřejmě vždy se testovalo za klidového režimu v konkrétní moment. Mívám obrovské záchvaty hladu, pocit malátnosti, občas těžko udržím vědomí. Nejčastěji se mi to stává po fyzické aktivitě, přičemž logicky obviňuji svou neschopnost zásobit se dostatečně energií na cestu/práci. Včera se mi tento záchvat ve velkém objevil v naprosto klidovém režimu po dle mého poměrně normální snídani. Obvinit cukr se jeví logicky, ale samozřejmě to nemusí být příčinou. Za doktorem se chystám, tento záchvat neschopnosti pohybu a velkého hladu mne už opravdu nutí. Ať už cukrovka nebo ne, hlídají si cukr třeba i jen sportovci kvůli fyzickému výkonu tedy? Občas jsem nedokázal absolutně pokračovat při cestě na kole/koloběžce. Jednou jsem měl příležitost teorii s cukrem otestovat – měl jsem u sebe tabulku čokolády, díky ní jsem poměrně rychle přišel k sobě a mohl dojet domů. Pokdy by to bylo cukrem, muselo by to být vždy jen momentální, poněvadž žádný test to nikdy nepotvrdil … (Nebo bylo vychýlení takové, že jej doktorka ignoruje.)

Odpovědi
Postmaster

V každém případě jsi nemocný a logicky nemoc musí určit doktor nebo nějaký specialista, může to být cukrovka, ale může to být i něco zcela jiného, taky to i může být více nemocí najednou, subjektivně si myslím že problém bude ve tvojí hlavě protože máš z něčeho strach.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.