Anonym 13

Je chození zvracet po každém jídle a následné výčitky svědomí příznakem bulimie??

Dobrý den, už nevím co dělat! Po každém jídle jdu zvracet a pak mívám výčitky svědomí :// mamce se to bojím říct jak by na to reagovala!! Prosím pomoc…

Odpovědi
Nevědoucí111

pokud si to zvracení nevyvoláš sama nemusí to být bulimie muze to být chřipka nebo parazit v těle mamce bych o být tebou řekla !!

gecco

Může to být leccos, nejen bulimie – a měla bys zajít k doktorovi…

A rozhodně to mamce řekni – to, jak bude reagovat nyní je houleles proti tomu, jak zareaguje později, až to sama zjistí (a ty se nesvěříš)…
😉

marci1

Pokud jdeš po jídle cíleně zvracet, je to bulimie. Svěř se mamince, má Tě ráda, spolu to zvládnete. U bulimie se nejedná jen o zdraví, ale také až o život. ☹

Mravenec

Určitě to mamince řekni, jako zákonný zástupce musí o dítěti vše vědět, kdyby se ptal lékař.

A zajdi s maminkou i k doktorovi, tohle by se nemělo dít..
Jinak teď řádí chřipajzna, takže bulimie by to nemusela být.