Spartaboy

Je to blud nebo obsese když se starý člověk bojí strčit USB flashku do set top boxu aby se nepolámala televize?

Žádné vysvětlování nepomáhá. Musel bych asi zavolat někam do servisu televizí. Pochopte že já to neberu jako urážku nebo napadání. Podle mě je to to samý jako říci někomu že má rýmu.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… a co ty ??? umíš naklepat kosu a napsat telegram a jiné věci … chtělo by to trochu tolerantnosti a ne ze sebe dělat frajírka, pro tebe je taky dost věcí neznámých, a nikdo se ti nesměje …

Další odpovědi
xiperio

Ani jedno. Každý z nás, pokud skoro neumřeme se dostaneme do stádia tzv, stařecké demence. Věci které jsme dělali dříve suverénně, už s postupem času děláme pomaleji nebo vůbec. A když si nejsme jistí, tak se bojíme to udělat nebo se dokola opakovaně dotazujeme, jestli to děláme správně. Bohužel, náš mozek už nepracuje, jak by měl. Proto mějme úctu ke stáří. Pamatujme, že to může potkat každého z nás.

iceT

A není to jen proto, že starý člověk dnešní vymoženosti prostě nezná a neumí je ovládat?