Je to blbí?

Jednou se mi zdálo sen že jsem už mela svatbu atd…matka říkala že je to jakože blbí. a že to je neco jako „smůla“ apod… dneska se mi zdalo zase o svatbe že jsem mela svatební šaty na sobe atd… muže to doopravdy neco znamenat,?.
Doplňuji:
Bože,tak to všem pardon! že nejsem Češka.
a že neumim psat.

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží jak si člověk sen vyloží. Sama nepřemýšlím nad tím, co se mi zdá. Sen je jenom takový příběh v naší hlavě.
Doplňuji:
Výklad snů je jako horoskop někde v novinách. Jako že by každý sen o svatbě znamenal pro každého něco špatného. Ale možná, že pokud věříme – myslím něco jako pověry.

Další odpovědi
MonkeyKing

Pokud jste pověrčivá ano, pokud ne tak se tím nezabívejte. Možná vaše podvědomí něco tuší. Ale nenapsala jste důležitý faktor – chctete se vdát ? Pokud na to neustále myslíte (a ještě před spaním), pak se nedivím tomu snu. 🙂

anonym

Rajsiglův snář pro 21. století praví:
svatba vlastní – máte hazardérské sklony, které se Vám nemusí vyplatit. Nebo slíbíte, že něco neuděláte (ale věřit se tomu nedá).
Svatební šaty: toužíte po změně života, nebo po změně stavu, nebo se chcete vymanit z vlivu jiných osob. Není na co čekat.
Doplním-li tento snář o informace z Moderního snáře z Knižního klubu, tak svatba je spojením dvou a více aspektů snícího. Nemusí být nutně známkou něčeho negativního. Spojuje zde představy a touhy, které v sobě nosíte.
Stejné je to se šaty, jsou-li nositeli kladných pocitů, tak i sen má pozitivní energii.

Většinou jsme u představy bílých šatů a svatby nejvíce ovlivněni Erbenovým Vodníkem:
„bílé šatičky smutek tají, v perlách se slzy ukrývají“.

Jsou to ale předsudky. Snažte se spíše rozpomenout, jaký jste při tom snu měla pocit, ten Vám řekne s největší přesností, zda se jedná o pozitivní, nebo negativní význam snu. V každém případě Váš sen naznačuje, že se máte chuť osamostatnit a žít si vlastní život ve vlastní rodině.
Ještě bych s tím nějaký čas počkala. Chce to víc, než jen touhu být sama sebou, ale také splnění podmínek to udělat (při nejmenším být plnoletá, mít práci, kde bydlet atd.)
Takže klid – přání a touhy ještě nejsou situace k řešení. Má to všechno čas.

beer

Bude lepší navštívit s otázkou jiné stránky, je jich dost:
http://www.go­ogle.cz/search?q=v%C3%BD­klad+sn%C5%AF&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&ie=&o­e=&rlz=1I7ADFA_cs&re­dir_esc=&ei=A2A­zUKaaMcr04QSfkI­CoCg
http://www.go­ogle.cz/search?q=v%C3%BD­klad+sn%C5%AF&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&ie=&o­e=&rlz=1I7ADFA_cs&re­dir_esc=&ei=A2A­zUKaaMcr04QSfkI­CoCg#hl=cs&gs_n­f=1&pq=v%C3%BDklad%20sn%­C5%AF&cp=15&gs_id=g&xhr=­t&q=v%C3%BDklad+sn%C5%AF­+online&pf=p&scli­ent=psy-ab&rls=com.mi­crosoft:cs%3A­IE-SearchBox&rlz=1I­7ADFA_cs&oq=v%C­3%BDklad+sn%C5%AF+nlin&g­s_l=&pbx=1&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.&fp=4d18a3dab­c31139c&biw=1016&bih=631
Doplňuji:
Osobně se touto i obdobnou tematikou nezabývám ani okrajově )

Lucijej

Tak blbí můžou být tak maximálně oni. To může být tak akorát blbé.

Ve snáři se svatba vykládá jako životní změna, velká žranice nebo nové oblečení.

mosoj

Blbí to není, ale blbý by to mohlo být !
Doplňuji:
Jednak nevím, že nejsi Češka a jednak to neber jako urážku. Je to pouze upozornění. Žádnou vědu jsem z chyb nikdy nedělal, dělám je také.

Fyzik

Jestli se ptáš na názor, myslím si, že sny nejsou nic víc než jen výplod mozku, člověk je tvor, který ovlivňuje svůj život a který není neodlučitelně svázán s deterministickým osudem. Není to třeba tak, že jsi viděla nějakou fotku svatby a pak se ti o tom zdálo?

Našel jsem Ti tam 22 hrubých gramatických a typografických chyb.

led

Horoskop, to povedala už ocko (viď jej odpoveď), naozaj, všetko chce čas.
Jednoducho na svadbu máš tiež počkaj ešte aspoň 5 rokov keď dosiahneš plnoletosť, radšej sa venuj športu, kde si dobrá a učeniu, kde podľa tvojich informácii trochu zaostávaš (ak si dobre pamätám sú to už dva roky, čo bývaš v Českej republike a chodíš tam do školy), pridaj trochu v českej gramatike a naďalej udržuj cezhranične vzťahy so svojou rodinou a kamarátkami.

anonym

Klídek, číselko, nerozčiluj se. Taky mám tendenci říkat „blbí“ ve spojení „je to blbí“. Samozřejmě správná mluvnice nám za to pěkně natluče. Tak se nezlob, víš, že tak to tady chodí. Nemá-li člověk co říci k otázce, tak aspoň potrápí kritikou.
Odpověď tam máš a myslím si, že by Tě mohla uklidnit. Jsi jinak hodně šikovná, tak si to nervačením nekaž. I rejpalové jsou lidi. Když je horko, tak nervozita a kritizování druhých graduje. Odreagovat se můžeš velmi snadno tím, že si počkáš, až Ti kritizující udělají chybu a vmeteš jim to zpátky do tváře (chybují tady totiž úplně všichni). Jen pozor na to, abys potom netrefila ty, co sice kritizují druhé, ale sami se cítí být tabu. Hezký den.

Fyzik

Nj, někdo holt dělá chyb málo a jiný hodně.
Koneckonců, jen nekritizuji, napsal jsem i svůj názor. ;)

bolak

773038948: už ti někdo prozvonil nick?