Mekel

Je to běžné chování?

Ahoj, před rokem jsem odmítla jednoho kluka. Tento rok jsme se viděli s partou našich známých a já k němu něco začala cítit. Tak jsem mu pak poslala zprávu, kde jsem mu popřála ať se mu podaří zkoušky a pozvala jsem ho ven. Zprávu si zobrazil a nic neodpověděl. Dělá mrtvého brouka.
Tak si říkám, jestli za to ten kluk stojí?

Odpovědi
anonym

Tak tohle je hustá doba. Z lidí se stávají stíhačky, člověku zabrní mobil, mrkne tam, zjistí, že na toto nemá čas (očekává například důležitou zprávu) a na druhé straně se rozběhne vyšetřování FBI. Popravdě zrovna tebe jako svůj protějšek bych okamžitě odmítal, jelikož snad nikdo nechce mít v životě stíhače, co dokáže vyvodit dokonalý závěr z jednoho aktu. Nejlepší na tom je, že tyhle ukazatele naprosto chybují a blbnou. Jako programátor mohu odpřisáhnout, že na stavy jako „typing“, nebo právě „view“, se fakt nemůžete spolehnout. Nehledě na fakt, že nikdy nikdo nemá povinnost odepisovat do sekundy a popravdě v jiné době byste čekali klidně měsíce, ne-li roky … Moje žena právě vždy hrozně řeší, že si některé zprávy prostě musí číst v náhledu upozornění, aby to nedalo stav „zobrazeno“, že by pak dotyčný čekal odpověď. A já si klepu na čelo. Co je tohle proboha za dobu? Lidi, proberte se. Jako programátor mohu také předat další moudrost – když mám v práci algoritmicky náročnou úlohu, že se musím ponořit hluboko do jejích výpočtů a někdo mi na to položí (ne-li životně) závažnou otázku, tak má prostě smůlu. Najednou nemám na to ponořit se do problému někoho jiného a nechci mu odpovědět blbost … Jsem přesvědčen, že lidé, kteří nedokáží opustit mobil, žít chvíli venku jen tak a na důležité události docházet osobně, si nezaslouží šťastný život. Jelikož já opravdu nechci žít v době zombie, kdy už naprosto všichni a všechno bude jen čumění do obrazovky … Jako by už nyní nebyly přejížděni zombie a tyto zombie neměli vymyté mozky. (Aaa – on si to zobrazil, neodpověděl – ten hajzl! Ne pane, to vy jste hajzl …)

iceT

Je běžné, že pokud někdo s někým komunikovat nechce, tak prostě nebude odpovídat.
Možná už má slečnu, která ho neodmítla.

zjentek

Vypadá to, že je sám sebou. A pokud nebude/nezačne dělat, co si v souvislosti s ním představuješ ty, tak tomu tak i zůstane. Tahle možnost by byla celkem fér pro něj, IMHO.

Mr. Marek

Nevím, jestli je to běžný, ale pokud máš o něj zájem, napiš mu – třeba jen opomenul zprávu.

elkon

Pusť to z hlavy, kdyby měl zájem, tak by reagoval.

Justin1

To nedokážu s jistotou posoudit, ale vypadá to, že moc zájem nemá, možná je i zadaný a neví, jak by ti to vysvětlil, tak neodpovídá. Taky jsem to asi před 22 roky zkusil s holkou, kterou jsem předtím odmítl, a už bylo pozdě, už byla zadaná a na domluvenou schůzku přišla jenom proto, aby mi řekla, že má přítele. Před 12 roky jsem se seznámil s jednou sympatickou holkou, třikrát jsme se sešli a potom se se mnou asi na měsíc přestala bavit, protože si našla někoho jiného. Potom trvalo ještě necelých pět let, než se mi znovu povedlo se s nějakou holkou sejít aspoň třikrát – dokud jsem nenašel svou současnou manželku. Potom mě ještě jedna známá žena zvala na kávu v době, kdy už jsem se svou nastávající manželkou chystal svatbu, a na to pozvání na kávu jsem taky neodpověděl.

Můžeš se mu zkusit ještě jednou ozvat. Když ani potom neodpoví, tak bude lepší ho nechat být.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.