Rokio

Je tlutší centurion Caius Bonus, nebo Gal Obelix?

Jak je to v kresleném filmu, jak v hraném a jak v komixech?

Odpovědi
aliendrone

Je to Gaius woe. Obelix podle mne v komiksu vítězí (nejen špeky). ;) :)
Na filmy si moc nepamatuji, pár jsem jich viděl, ale nwm…
Každopádně pro milovníky Asterixe (komiks), kteří s dojetím vzpomínají na „Sedmičku pionýrů“ (přesněji její poslední stranu) něco k uronění slzičky (případně doplnění si chybějcích sérií) > http://komiks­.alyss.cz/index­.php?p=seznam&ka­tegorie=13

To byly časy. NJN, to teprve s nehodným Panoramixkovým učedníkem Keplerixem přišel úpadek a místo elixírů síly atd. ze začalo s lučbou (víceméně jedovatých!) MEGACLOUMÁKŮ… ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Speed77

aliendrone >> je to skutečně Caius s „C“ na začátku.

aliendrone

Speed>>> Tak jsem mrknul na „velkého bratra“ a máš skutečně pravdu, JE to skutečně dle titulků ve filmu Caius. Tož se omlouvám za plantání, vedl mne k tomu fakt, že jméno Gaius je běžné římské (zatímco Caius vidím poprvé) a vím, jak se v komiksech píše velké „G“. Tož sorry. :)

Speed77

Z principu by to měl být Obelix, ale u všech filmových/seri­álových zpracování to asi neplatí. Když je teda porovnáváme podle oka. Někde takhle mohl být Caius tlustší, i když správně by to měl být Obelix.