uncle Sam

Je těžší řidit náklaďák, nebo osobák?

Nejlepší odpověď
Drap

S náklaďákem je to o něco málo složitější, už díky rozměrům.

Další odpovědi
lexx

no jéje…zkus zacouvat s fábinou a pak s tatrou s návěsem

HonzikPernik

Pane, vy jste hloupý? Na toto stačí selský rozum.

cukrar

Same, určitě je těžší řídit náklaďák. Páč řízení není jen tahat za volant.

honza19hk

jak pro koho. někdo neumí ani s osobákem natož s nákladákem.
vzhledem tomu že s nákladákama( s tratrovkama a s nadměrama) jezdím tak samozřejmě, že težší je nákladák, už jen protože řazení je odlišné.

Michálek1245

Paradoxně je to tak, že když to dostanete do ruky, budete si víc užívat nákladní automobil. Jasně, vím, že jdu v tomhle proti davu. Ale vidíte líp, Perkins motor vám dá jistotu toho, že vám to nikde nezhasne a má to plno asistentů. Zkusil jsem si to jen tak na parkovišti a překvapilo mě, že po hodině školení a troše praxe jsem vlastně uměl couvat i s návěsem. Jasně, chce to praxi, ale v praxi si to pak užijete a je to snazší.

no107064

to je jak když jako dítě řídíte kolo a najednou by vás posadili do auta tak to bude šok jak je to složité. Ale zrovna z auta do náklaďáku, to vychází vše ze stejných principů … všechno to je jen o zvyku … řízení náklaďáku není nic na co by musel být člověk geinální, jen si na to zvyknout stejně jako na kolo, nebo auto … třeba řídit letadlo … to už nemůže ledajakej blbec …