dust8

Je těžší naučit se na bicí, nebo na elektrickou kytaru?

Odpovědi
paul1

Na kytaru, protože...

Se mi zdá hraní na kytaru složitější.

Alesh

Na bicí, protože...

Podle mě jednoznačně na bicí, protože 1) hraješ 4 končetinami a 2) každá končetina hraje něco jiného. Prostě třeba jednou rukou držíš rytmus a druhou zcela nezávisle hraješ nějaké ty „trylky“. Musíš se naučit v mozku oddělit práci končetin, to zvládne málokdo, je to velká machrovina.

Kepler

Na bicí, protože...

Afrika https://www.y­outube.com/wat­ch?v=u0bzkifCm3Y

Emefej

Jiná odpověď

Je to individuální. Oba nástroje vyžadují jiné hudební schopnosti.

Jana5678

Na bicí, protože...

Můj syn se věnuje hře na bicí od útlého věku a naučil se na ně hrát velice rychle. Nedávno si ke klasickým pořídil ještě elektronické bicí, na které si koupil nový hardware pro bicí na internetových stránkách https://www.top­muzika.cz/kate­gorie/hardware-pro-bici-131/. Podle mě je jednoduché se naučit hrát na jakýkoliv nástroj, pokud si to opravdu přejete a věnujete tomu nějaký čas.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.