race02

Je těžší gymnázium nebo zdravotnické lyceum?

Nejlepší odpověď
www

Jak pro koho těžší. Ten, který má všeobecné zájmy, bude mít výhodu na lyceu. Student, jenž inklinuje ke zdraví a vědám přírodním (botanika, zoologie ap.) zase na zdravotní škole.
Takže záleží především na zájmu.

Další odpovědi
Drap

Nedá se takto určit, záleží na konkrétních školách. A taky každý jedinec bude asi tu obtížnost hodnotit jinak. Učit se ale musíš na všech školách

venkovan

To strašně záleží na stavebním provedení budovy a její velikosti. Určitě gymnázium postavení z cihel bude težší než stejně velké postavené gymnázium s odlehčených materiálů.