Rokio

Je těžší dosáhnout nesmrtelnosti, nebo udělat zlato z neušlechtilých ko­vů?

2 cíle alchymie

Odpovědi
Lamalam

Od hloupých a spekulativních otázek pomalu přecházíš k obyčejnému trolování.

Mimozemšťan

Kdo ti dovolil podat normální otázku z roku 2116? To už v roce 2016 nedělej. Dnes je ještě natolik nepochopitelná, že se ti lidi jen vysmějou.
Zlato se u nás na Alfa Centauri běžně vyrábí z jakýkoliv hmoty bez použití tý dnešní představy o jediný možnosti s termonukleární reakcí.
Nesmrtelnost je u nás taky běžná, ale buď rád, že seš v roce 2016, je to pro tebe lepší než 2116, to mi věř.

marci1

To se my už nedovíme. 🙂