Je těžké udělat si řidičák na motorku?

Odpovědi:

Zlatý

Pro někoho velmi snadné, pro jiného neřešitelný problém.

Stříbrný

Je to lehčí než udělat si řidičák na auto a mnohem jednodušší než udělat si řidičák na velká vozidla (autobus, náklaďák apod.).

Bronzový

Pro někoho ano, pro jiného ne.
Těžko odhadnout jak na tom bude někdo s IQ 91. Tedy pokud se otázka týká tebe.

Bronzový

Jak pro koho, kdo je lempl, má třeba problém.

Pokročilý

Nerekl bych, ze tezke, spis narocne. Po nedavnem zprisneni podminek to vyzaduje opravdu solidne zvladnutou techniku jizdy - jizda nizkou rychlosti, slalom, osmicka, krizove brzdeni atd.

Rokio je uplne mimo. Zjevne na motorce nikdy nesedel, natoz aby si na ni delal papiry.

Stříbrný

Jak pro koho. Pro mě to bylo mnohem jednodušší, než řidičák na náklaďák a traktor. Je to více než 40 let, moc si to nepamatuji, ale mám dojem, že jsem na motorku ani žádný výcvik nedělal, dali nám to v rámci braneckého školení ve Svazarmu automaticky s ostatními skupinami ŘP.

Zlatý

Ani nevím jak je to v současnosti. Dělal jsem zároveň A+B (už jsem měl A do 50ccm) cca v roce 1994. Cvičné jízdy jsem absolvoval na obojím, teorii také, testy byly jen jedny, a jízdy s komisařem si pamatuju jen v autě.

Zato si moc dobře pamatuju první cvičnou jízdu na motorce... Instruktor řekl: Tady to má plyn, tady brzdu, tady se řadí, spojka, nasaď helmu, jedem do města. V pohodě až k první červené. Na zelenou jsem pak křižovatku projel na zadním i s instruktorem za zády... Vydržel nadávat hodně dlouho.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý Drap 945
Stříbrný cukrar 844
Zlatý mosoj 769
Zlatý Kepler 559
Zlatý gecco 478
Stříbrný honza19hk 288
Zlatý led 288
Zlatý Dochy 280
Zlatý Lamalam 279
Zlatý Hlada 277

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.