Avatar uživatele
Kuchařosatan

Je těžké udělat si řidičák na motorku?

Zajímavá 0 před 1670 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pro někoho velmi snadné, pro jiného neřešitelný problém.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Je to lehčí než udělat si řidičák na auto a mnohem jednodušší než udělat si řidičák na velká vozidla (autobus, náklaďák apod.).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Pro někoho ano, pro jiného ne.
Těžko odhadnout jak na tom bude někdo s IQ 91. Tedy pokud se otázka týká tebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Jak pro koho, kdo je lempl, má třeba problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Schluker

Nerekl bych, ze tezke, spis narocne. Po nedavnem zprisneni podminek to vyzaduje opravdu solidne zvladnutou techniku jizdy – jizda nizkou rychlosti, slalom, osmicka, krizove brzdeni atd.

Rokio je uplne mimo. Zjevne na motorce nikdy nesedel, natoz aby si na ni delal papiry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Jak pro koho. Pro mě to bylo mnohem jednodušší, než řidičák na náklaďák a traktor. Je to více než 40 let, moc si to nepamatuji, ale mám dojem, že jsem na motorku ani žádný výcvik nedělal, dali nám to v rámci braneckého školení ve Svazarmu automaticky s ostatními skupinami ŘP.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ani nevím jak je to v současnosti. Dělal jsem zároveň A+B (už jsem měl A do 50ccm) cca v roce 1994. Cvičné jízdy jsem absolvoval na obojím, teorii také, testy byly jen jedny, a jízdy s komisařem si pamatuju jen v autě.

Zato si moc dobře pamatuju první cvičnou jízdu na motorce… Instruktor řekl: Tady to má plyn, tady brzdu, tady se řadí, spojka, nasaď helmu, jedem do města. V pohodě až k první červené. Na zelenou jsem pak křižovatku projel na zadním i s instruktorem za zády… Vydržel nadávat hodně dlouho.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek