Je těžké se naučit plavat?

Bude mi 30 (muž).

Nejlepší odpověď
kropitko

co napsat,no prostě když budete chtít,tak se to naučíte

Další odpovědi
panenka

Není to těžké a naučit se to můžeš i v tvém věku.Já umím plavat od 7 let a naučila jsem se to tak že mě strýc hodil do řeky a řekl mi plav a já se musela dostat na břeh takto jsem se naučila plavat já.Tobě doporučuji vzít si sebou na plavání někoho známého poprosit ho aby ti to ukázal parkrát si to zkusíš sám a uvidíš že to zvládneš.

ten který je

Pořádají se také kurzy plavání pro dospělé.Zkuste vyhledat.

Miroslavst

Myslím, že není. skoč do vody a uvidíš.
Ale od muže bych spíš čekal, že se zeptá třeba na výuku tance než plavání.

iceT

Me ucila instruktorka-nenaucila-mela jsem z ni panicky strach.Pak se mi podarilo udrzet se na hladine s oblicejem ve vode,a dalsi rok jsem to zkousela tak dlouho,dokud se mi nepovedlo se udrzet na vode s hlavou nahore.
Ve finale to bylo hrozne jednoduche,chce to jen zkouset a nebat se.

elektrikář

Těžké to není jako kluk jsem to skoušel na plovárně z plavčíkem pro jistotu mně mněl na provaze.Když mi vysvětlil co mám dělat rukama nohama a naučit se s pohyby rukou které tě vynesou nad vodu se nadechnout to jde.