ivosek2

Je tento zájezd drahý?

http://www.g8mb­.cz/uploads/ge­neral/Anglie%202015­.pdf
cena: 8350 Kč

Nejlepší odpověď
setapouch

Pro někoho ano, pro někoho ne. Někdo by absolvoval obdobné za polovic, jiný by si připlatil za X dalších věcí.

Obecně, cestování s cestovkou je zbytečně drahé, ale pokud se nechceš o nic starat, může to být správně volba.

Další odpovědi
gecco

Jen si k tomu přidej pár set liber – jídlo, pití, vstupné, nějaké suvenýry…
Jak píše Setapouch – pokud se nechceš (neumíš) postarat sám, musíš za služby platit.

lexx

je