bizonka

Je tento pripad diskriminace?

Pracuji5let ve Skotsku,legalne je zde asi3mil.Polaku,sku­tecne5mil.Nedav­no zGlasgowa vyhostili3Rusy a ti se zabili,porovnavam to,pripada mi to silne diskriminacni

Odpovědi
Nuk nuk

Záleží také proč je vyhostili. Pokud ti Rusové dělali něco, co bylo v rozporu se zákony, pak se o žádnou diskriminaci nejedná, i kdyby to byla jen skutečnost, že pracovali nelegálně. A že se potom kvůli tomu zabili, je čistě přehnaná reakce.