klaraholec

Je tento překladač dobrý?

Dobrý den, anglicky moc dobře neumím tak bych potřebovala poradit. Byl mi doporučen tento překladač https://www.pre­kladaczdarma.cz/ na místo toho od seznamu, který jsem používala dříve jako lepší. Co si o něm myslíte? Já bohužel nedokážu posoudit jak je přesný a nerada bych, abych kvůli němu dělala chyby. Mohl byste ho někdo vyzkoušet a říct mi co si o něm myslíte? Mockrát děkuji :)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Kelt

Průměrný

No spíš horší průměr. Sebelepší počítač nemůže vystihnout smysl věty. 5+3 ´= 8, 4×2 = 8 , odmocnina z 64 = 8, prostě stejný výsledek na pravé straně, ale jiné zadání na levé straně. Já používám google: translator, tam mi to dokáže vyslovit správně danou větu.

elkon

Průměrný

Dochy

Špatný

Někde mezi průměrný a špatný…
Porovnal jsem dva překlady tímhle a googlem a přestože mám v angličtině mezery, cítím se dost na to abych posoudil, že google vítězí… Zvládá jednotné/množné číslo, volí lepší variantu podle kontextu,… – na rozdíl od výše jmenovaného.

metro

Průměrný

ivzez

Špatný

Všechny překladače jsou špatné, žádný nepřeloží tak dobře jako člověk.

K orientaci v anglickém textu používám Google Translator.
Ale ani ten, přestože se v poslední době hodně zlepšil, není dobrý.