Sirifan

Je tento počítač dobrý?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli tento počítač http://www.ma­ll.cz/pocitace-znacky/hal3000-silver-8808h-pchs0977 , zvládne používání programů jako adobe after efects,photoshop,hra­ní her jako mafia 2,gta 4, battlefield 3? Díky moc za pomoc

Nejlepší odpověď

Nové hry zvládne s přehledem a ještě tak 3 roky bude zvládat.
U grafických programů záleží na tom co budeš dělat, ale na běžné práce to stačí.
Pokud nebudeš dělat extrémy jako já když jsem dělal obrázky o velikosti 120 000 × 90 0­00 pixelů :D