SteimlX

Je tento olej vhodný i na mazání?

http://www.sal­viaparadise.cz/ko­kosovy-olej-panensky-1000ml-p-980.html?gclid=­CM2Sk9iAsrwCFcuW­tAod9QEAdg&ze­nid=7d864iqhvtqbe71su­alkp3s163
mám atopického syna a používáme relativně s úspěchem kokosové oleje, ale u menších balení je poměr ceny ku ml většinou minimálně 1:1.
toto je výhodnější. a píše se u něj obecně, že se používá k vaření i mazání, ale jen pro jistotu, kdyby někdo měl zkušenost poradí?

Odpovědi
klob1

Vepište odpověď…Jen pozor u toho sádla,nesmí být solené,většina koupených je solených!Takže jen nesolené..
nebo co dost používáme je Konopná mást nebo i krém.Zatím bez konkurence,ale nesmí být okradená tedy.
Doplňuji:
tento olej nepoužíváme…každému také může pomáhat něco jiného..proto člověk,kterému něco pomůže,tak ať používá.Tím lépe vždy pro něho,když něco je dobré.
Také jsme dělávali včelí vost a do toho se dají bylinky,měsíček,ře­pík,hřebíček a další..
nebo také je dobrý tvaroh plný tuk..jogurt plný tuk..

anonym

Pokud jde o (tento) olej, neporadím – nevím (i když – podle popisu, na něm nic špatného není).
Ale zkus jako mast použít vepřové sádlo – s jeho používáním na atopický exém zkušenost mám – a výbornou.

mosoj

V popisu to je a sama říkáš že kokosové oleje používáte, tak o co jde. Zkušenosti máte.